• БО «Український фонд розвитку спільнот»
Український фонд розвитку спільнот має мету забезпечити сприятливі правові, організаційні, інформаційні та комунікаційні та фінансові умови реалізації проектів гармонійного розвитку спільнот України.

Новини

2017-09-20

    Повідомляємо, що 1-й Всеукраїнський фестиваль «Країна Кобзарів», проведення  якого планувалось у с. Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області,  відбудеться у м. Києві 23 вересня 2017 року за адресою вул. Саксаганського, 95, у  Будинку-музеї Миколи Лисенка. Початок о 13:30.

Зміна місця проведення зумовлена причиною можливих провокацій на фестивалі зі сторони представників полтавського «олігархату», які уявили себе власниками бренду «Великі Сорочинці» та великосорочинських земель.

БО «Український фонд розвитку спільнот» та Великосорочинська об’єднана територіальна громада, як організатори, зіткнулися з активною протидією місцевих еліт, які використовували для своїх цілей всі доступні методи із залученням адмінресурсу, - від залякувань до повної блокади підготовчих робіт.

Ми не стали ризикувати безпекою учасників фестивалю.

Ми будемо продовжувати співпрацю з Великосорочинською об’єднаною територіальною громадою по всіх розпочатих проектах та надавати допомогу у відстоюванні своїх прав.

Докладний матеріал по даному інциденту готується і буде опублікований у найближчий час. 


2016-11-26

      26 листопада 2016 року в Міжнародному конгрес-центрі "Український дім" Український фонд розвитку спільнот взяв участь у Фестивалі альтернативного навчання із проектом першої допомоги First Aid.


2016-09-30

30 вересня 2016 р.  Ірина Сінчалова,  Голова БО " Український фонд розвитку спільнот" 
прийняла участь у круглому столі «Вирішення соціальних проблем воїнів та інвалідів АТО. Від слова до діла»


2016-09-22

22 вересня 2016 року в м. Одесі на VIII щорічних Рішельєвських академічних читаннях 
«Актуальні питання впровадження нового законодавства про державну службу» 
Ірина Сінчалова, Голова БО «Український Фонд Розвитку Спільнот» 
і Керуючий партнер консалтингової компанії «ВІЧЕ КОНСАЛТИНГ» 
виступила з доповіддю «Ціннісно - цільова модель управління персоналом»


2016-07-07

7 липня в приміщенні Білоцерківської районної державної адміністрації в рамках програми «Слава героям України», організатором якої є «Український фонд розвитку спільнот» за підтримки громадської організації «Майдан Білоцерківщини», відбувся урочистий захід «Слава героям Білоцерківщини».


2016-04-28

В четвер, 28 квітня 2016 року в місті Миргород відбувся святковий захід «Слава героям Миргорода» який проводився з метою вшанування воїнів АТО, які героїчно боряться за соборність та незалежність України в рамках всеукраїнського проекту «Слава героям України». 


2016-04-27

28 квітня 2016 року о 14:00 годині в м. Миргороді відбудеться святковий захід «Слава героям Миргорода» та урочисте нагородження всеукраїнською громадською відзнакою «ХРЕСТ ДОБЛЕСТІ ЗА УЧАСТЬ У ВИЗВОЛЬНІЙ БОРОТЬБІ» Миргородських учасників АТО.


2016-02-07

5 лютого 2016 року було підписано меморандум про співпрацю між Офісом реформ у Київській області, ГО "Центр соціального лідерства", БО "Всеукраїнський фонд розвитку спільнот" та Міжнародним інститутом культурних зв'язків (ІСАІ).


БО «Український фонд розвитку спільнот»
fb
vk
google
Copyright © ufcd.com.ua | Розробка сайту - FOBS