• БО «Український фонд розвитку спільнот»
Український фонд розвитку спільнот має мету забезпечити сприятливі правові, організаційні, інформаційні та комунікаційні та фінансові умови реалізації проектів гармонійного розвитку спільнот України.

На Полтавщіні відбувся святковий захід — «Слава героям Миргорода»

В четвер, 28 квітня 2016 року в місті Миргород відбувся святковий захід «Слава героям Миргорода» який проводився з метою вшанування воїнів АТО, які героїчно боряться за соборність та незалежність України в рамках всеукраїнського проекту «Слава героям України».

Проект був ініційований БО «Українській фонд розвитку спільнот» і «Фронтом визвольної боротьби» по всій країні. Метою діяльності БО «Українського фонду розвитку спільнот» є побудова містка між громадськістю, бізнесом та владою, заради досягнення спільної цілі — розвитку та процвітання нашої держави! В рамках заходу відбулось урочисте нагородження всеукраїнською громадською відзнакою «ХРЕСТ ДОБЛЕСТІ ЗА УЧАСТЬ У ВИЗВОЛЬНІЙ БОРОТЬБІ» миргородських учасників АТО.

Організатори заходу: БО «Український фонд розвитку спільнот» за підтримки Миргородської міської ради, «Всеукраїнської спілки учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій» , ГО « Матері загиблих», ГО «Майдан Білоцерківщини», та Всеукраїнського фронту визвольної боротьби. Почесним знаком «Хрест Доблесті» було нагороджено понад дев’яносто учасників АТО.

Також грамоти вручили міському голові Миргорода, Сергію Соломасі, за сприяння в розвитку соціальних проектів і допомозі учасникам АТО. Окрім цього, грамоти вручили шкільним викладачам і учням, які постійно надають посильну допомогу нашим бійцям. По закінченню церемонії нагородження відбулась концертна програма в якій взяли участь учні музичних шкіл, а один із воїнів зачитав зворушливі вірші, та один із учасників АТО заспівав бойові пісні. Безпосередньо організували і провели святковий захід керівники Благодійної організації «Український фонд розвитку спільнот», голова організації — Ірина Сінчалова та директор Фонду — Надія Корецька.

ukrpress.info

БО «Український фонд розвитку спільнот»
fb
vk
google
Copyright © ufcd.com.ua | Розробка сайту - FOBS