• БО «Український фонд розвитку спільнот»
Український фонд розвитку спільнот має мету забезпечити сприятливі правові, організаційні, інформаційні та комунікаційні та фінансові умови реалізації проектів гармонійного розвитку спільнот України.

На Білоцерківщині відбувся захід - «Слава героям України»

7 липня в приміщенні Білоцерківської районної державної адміністрації в рамках програми «Слава героям України», організатором якої є «Український фонд розвитку спільнот» за підтримки громадської організації «Майдан Білоцерківщини», відбувся урочистий захід «Слава героям Білоцерківщини».

Героїв-захисників привітали в.о. голови Білоцерківської райдержадміністрації Юрій Савчук, голова благодійної організації «Український фонд розвитку спільнот» Ірина Сінчалова та виконавчий директор «Українського фонду розвитку спільнот»  Надія-Дишлюк Корецька. 
 
До присутніх зі словами подяки звернулася Ірина Сінчалова: «Сьогодні ми вшануваємо вас, патріотів, які захищають нашу Україну від зовнішнього ворога. Цей захід проходить в рамках всеукраїнського проекту «Слава героям України», який ініційовано нашим фондом і фронтом визвольної боротьби, це платформа, яка об’єднує багато громадських організацій і активістів України. Метою нашого фонду є побудова містка між громадськими активістами, організацією, владою, воїнами».
 
Отже, громадською відзнакою «Хрест Доблесті» за участь у визвольній боротьбі» було нагороджено 10 героїв (кіборгів) учасників АТО, мешканців м. Біла Церква та Білоцерківського району. Нагороди вручали Юрій Савчук, Ірина Сінчалова та Надія Дишлюк-Корецька . Також воїни були нагороджені подяками Білоцерківської районної державної адміністрації.
 
Сьогодні на Сході України точаться криваві бої. Там, без перебільшення, вирішується доля і майбутнє України. На полі битви наші захисники не шкодуючи власного життя, відстоюють нашу незалежність. 
БО «Український фонд розвитку спільнот»
fb
vk
google
Copyright © ufcd.com.ua | Розробка сайту - FOBS