• БО «Український фонд розвитку спільнот»
Український фонд розвитку спільнот має мету забезпечити сприятливі правові, організаційні, інформаційні та комунікаційні та фінансові умови реалізації проектів гармонійного розвитку спільнот України.

Круглий стіл «Вирішення соціальних проблем воїнів та інвалідів АТО. Від слова до діла»

30 вересня 2016 р.  Ірина Сінчалова,  Голова БО " Український фонд розвитку спільнот" прийняла участь у круглому столі «Вирішення соціальних проблем воїнів та інвалідів АТО. Від слова до діла»
 
 
Сьогодні назріло багато найгостріших проблемних питань стосовно ветеранів та інвалідів АТО. Але цю проблему потрібно розглядати с точки зору чинників, а не наслідків, та, як мінімум, в наступних контекстах: 
- недостатня професійна компетентність та персональна відповідальність представників влади, яки продовжують працювати не на кінцевий результат, а на домовленості в корупційних схемах;
- низька правова та комунікативна компетентність учасників АТО, які не знають свої прав і не можуть їх відстоювати юридичним та публічно-комунікаційним шляхом; 
- невідповідність законодавчих постанов реальним проблемам, які не визначають чіткі механізми реалізації конкретних дій.
 
 
 
Обговорення завершилось прийнятим рішенням створити робочу групу, яка буде працювати по підготовці проектів рішень, для вирішення соціальних проблем воїнів та інвалідів АТО.
 
 
 
Учасники круглого столу:  Сергій Тріскач – Голова ГО «Українська асоціація інвалідів АТО» — організатор круглого столу; Андрій Хома модератор заходу, Голова ГО «Українська Координаційна Рада»; Ірина Сінчалова – Голова БО «Український фонд розвитку спільнот»; Наталія Ткаченко – Ритвіна – Голова БФ «Місія S.O.S»;Вадим Свиреденко – заступник ГО «Українська Асоціація інвалідів АТО», учасник бойових дій 128 бригада; Михнюк Ірина ГО «Криля 8 сотні»; Руслан Кучукзаступник керівника держслужби у справах ветеранів війни та учасників АТО; представник від мінсоцполітики був Максим Андросенко, Олександр МіщенкоГолова постійної комісії Київської міськради з питань містобудування, архітектури та землекористування; Олексій Ховпун кандидат юридичних наук, завидувач кафедри кримінального права та кримінального процесу академій праці, соціальних відносин і туризму, Миколюк Назар представник «Асоціації міст України».
БО «Український фонд розвитку спільнот»
fb
vk
google
Copyright © ufcd.com.ua | Розробка сайту - FOBS