• БО «Український фонд розвитку спільнот»
Український фонд розвитку спільнот має мету забезпечити сприятливі правові, організаційні, інформаційні та комунікаційні та фінансові умови реалізації проектів гармонійного розвитку спільнот України.

ОФІЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ЩОДО ФЕСТИВАЛЮ

Повідомляємо, що 1-й Всеукраїнський фестиваль «Країна Кобзарів», проведення якого планувалось у с. Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області, відбудеться у м. Києві 23 вересня 2017 року за адресою вул. Саксаганського, 95, у Будинку-музеї Миколи Лисенка. Початок о 13:30.

Зміна місця проведення зумовлена причиною можливих провокацій на фестивалі зі сторони представників полтавського «олігархату», які уявили себе власниками бренду «Великі Сорочинці» та великосорочинських земель.

БО «Український фонд розвитку спільнот» та Великосорочинська об’єднана територіальна громада, як організатори, зіткнулися з активною протидією місцевих еліт, які використовували для своїх цілей всі доступні методи із залученням адмінресурсу, - від залякувань до повної блокади підготовчих робіт.

Ми не стали ризикувати безпекою учасників фестивалю.

Ми будемо продовжувати співпрацю з Великосорочинською об’єднаною територіальною громадою по всіх розпочатих проектах та надавати допомогу у відстоюванні своїх прав.

Докладний матеріал по даному інциденту готується і буде опублікований у найближчий час. 

БО «Український фонд розвитку спільнот»
fb
vk
google
Copyright © ufcd.com.ua | Розробка сайту - FOBS