• БО «Український фонд розвитку спільнот»
Фонд підтримує проекти ініційовані спільнотами та спрямовані на гармонійний розвиток спільнот та сталий розвиток України

First Aid


Проект «First Aid» спрямований  на надання населенню безпосередньої першої допомоги та безкоштовного навчання та по напрямкам:

першої домедичної допомоги
психологічної допомоги
юридичної допомоги

Ціль проекту «First Aid» - забезпечення зростання рівня життя населення України за рахунок розвитку соціальних компетенцій - медичної, психологічної та юридичної грамотності.


Реалізація напрямку першої домедичної допомогиздійснюється шляхом проведення навчання на  «Курсах першої домедичної допомоги» та забезпечення людей з критичними медичними діагнозами браслетами «First Aid», які спрямовані на різні цільові аудиторії населення.

«Курси першої домедичної допомоги» –це навчання необхідним навикам надання допомоги потерпілим і правильному поводженню в умовах надзвичайної ситуації. В більшості випадків декілька не складних маніпуляцій проведених свідками нещасного випадку чи аварії до приїзду «швидкої медичної допомоги» буває достатньо для збереження життя чи здоров’я потерпілого.

Браслети «First Aid» викликають увагу до людей, які хворіють на певні захворювання – алергії, астма, епілепсія та інші захворювання, рецидиви яких потребують специфічної медичної допомоги.


Реалізація напрямку психологічної допомоги здійснюється через безпосередні індивідуальні консультації та проведення тренінгів психологічної підтримки.


Реалізація напрямку юридичної допомоги здійснюється через безпосередні індивідуальні консультації та юридичний супровід незахищених верств населення.


Результати, що очікуються від реалізації проекту «First Aid»

Просвітній
Підвищення безпеки життя
Ріст якості життя
Стати партнером
БО «Український фонд розвитку спільнот»
fb
vk
google
Copyright © ufcd.com.ua | Розробка сайту - FOBS