• БО «Український фонд розвитку спільнот»
Фонд підтримує проекти ініційовані спільнотами та спрямовані на гармонійний розвиток спільнот та сталий розвиток України

МИРГОРОДСЬКИЙ ФОРУМ «РОЗВИТОК СПІЛЬНОТ ПОЛТАВЩИНИ»

31 липня 2015 року представники Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад взяли участь у Миргородському Форумі «Розвиток спільнот Полтавщини» у м. Миргороді. Організатором цього заходу виступив Український фонд розвитку спільнот, за підтримки Миргородської міської ради, Асоціації малих міст України, Швейцарсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні DESPRO", ICA-Ukraine, Асоціації бізнес-тренерів, консультантів, коучів України.
 
Головним завданням заходу є створення сприятливих умов для ефективної взаємодії спільнот Полтавської області, а також налагодження плідної співпраці між представниками різних гілок влади, бізнесових та фінансових структур, громадських організацій задля покращення економічних та соціальних показників у регіоні.
 
 
Учасниками форуму стали представники місцевої влади та органів самоврядування, бізнесмени, громадські активісти, журналісти регіональних та всеукраїнських видань.
Програма форуму включала виступи експертів по питанням міжнародного та вітчизняного досвіду економічного розвитку територій, інвестиційної підтримки малого та середнього бізнесу і практичну робота учасників по визначенню пріоритетних напрямків економічного та соціального розвитку Полтавщини в стратегічній перспективі. 
 
В коло експертів увійшли Марк Уоррен - міжнародний фахівець із зростання продуктивності підприємств, президент консалтингової компанії Тесла2 (США), Петро Ворона - голова Полтавської обласної ради, Ірина Сінчалова – голова Українського фонду розвитку спільнот, президент Асоціації бізнес-тренеров, консультантів, коучів України, Ігор Абрам’юк - експерт проекту DESPRO, Станіслав Сидоренко - сільський голова Теплівської сільської ради Пирятинського району, Віталій Ключник - експерт з питань місцевого самоврядування та розвитку сільських громад, Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад, Ніна Кузьменко - генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва по Полтавській області. Модератори форуму – Оксана Черкас, депутат Київської районної в м. Полтава ради і Світлана Саламатова - представник в Україні консалтингової компанії Тесла2 (США), координатор ICA-Ukraine.
 
Особлива увага на форумі була приділена налагодженню робочих зв’язків між Українським фондом розвитку спільнот та представниками регіону.
 
В результаті Форуму було визначене спільне бачення подальших дій – це визначення пріоритетів економічного та соціально розвитку із залученням громади, формування та акумуляція ресурсів території та обов’язковий громадський контроль реалізації стратегії. Учасники Форуму приділили увагу аналізу факторів, які заважають процесам розвитку на місцях – до цього списку увійшли соціальна пасивність, що гальмує розвиток особистості та громад, відсутність бажання спільних дій, корупція та невиконання законодавства на місцях, відсутність компетентних кадрів в процесах управління та ефективного управління.
 
Заплановані наступні крокі взаємодії Українського фонду розвитку спільнот та місцевих громад для подолання факторів межі зростання та економічного розвитку регіонів - проведення сесій планування розвитку спільнот на конкретних територіях м. Миргорода, м. Пирятина, с. Великі Сорочинці, які відбудуться на протязі найближчих 2-х місяців.
Спонсори заходуСпонсори заходуСпонсори заходу
Стати партнером
БО «Український фонд розвитку спільнот»
fb
vk
google
Copyright © ufcd.com.ua | Розробка сайту - FOBS